گاه نگارهای بانوی بانکی
آمورش خدمات بانکداری نوین، اخبار بانکی و مطالب خواندنی دیگر ...
درباره وبلاگ


این وبلاگ به معرفی و آموزش خدمات نوین بانکی به ویژه بانک ملی ایران پرداخته و درکنارآن، اخبار بانکی یا سایر اخبار و مطالب خواندنی و همچنین یادداشتهای نویسنده وبلاگ به مناسبتهای گوناگون را ارائه می دهد. استفاده از مطالب این وبلاگ بدون اجازه از نویسنده وبلاگ غیرمجاز و ممنوع بوده و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
مدیر وبلاگ : مریم امینی پور

خدماتی که در سامانه بانکداری اینترنتی بام ارائه شده است به شرح زیر می‌باشد:


  • حسابها:

در این قسمت، شماره حسابها و مانده حساب (شامل کلیه حسابهای جاری – قرض‌الحسنه پس‌انداز – کوتاه‌مدت – بلندمدت) نمایش داده می‌شود. ضمناً بر روی هر حسابی کلیک کنید، در سمت چپ صفحه جدولی باز می‌شود که شامل امکانات زیر می‌باشد:

1.     در قسمت بالای جدول در نوار آبی رنگ می‌توانید شماره حساب و مبلغ موجودی آن را مشاهده نمایید. با کلیک روی این قسمت، امکان انتخاب شماره حساب مورد نظر از بین لیست شماره حساب‌های شما، جهت مشاهده صورتحساب وجود دارد.

2.     در متن جدول، لیست تراکنش‌های مربوط به حساب مورد نظر را مشاهده می‌کنید. تاریخ تراکنش، مبلغ تراکنش و شماره پیگیری نیز در این لیست قابل رویت هستند.

3.     به منظور مشاهده جزئیات بیشتر مربوط به تراکنش مورد نظر از قبیل کد کاربر، کد شعبه، شماره حساب مقصد و ... می‌توانید بر روی شکلک «  ̌  » در سمت چپ هر تراکنش کلیک نمایید. 

4.     شما می‌توانید برای هر تراکنش یک طبقه‌بندی در نظر بگیرید. به همین منظور پس از کلیک بر روی تراکنش مورد نظر، به قسمت طبقه‌بندی بروید.

5.     به منظور فیلتر بر اساس نوع تراکنش با کلیک روی شکلک « بام »  یکی از گزینه‌های واریز/ برداشت/همه را انتخاب کنید. شما می‌توانید در بین تراکنش‌های حساب خود براساس معیارهای مختلفی به شرح زیر فیلتر کنید:

 

5.1. فیلتر بر اساس بازه زمانی:  

     معمولاً بازه زمانی تراکنش پرکاربردترین فیلتر جستجو است. در بخش جستجوی هوشمند، بازه زمانی مورد نظر را تایپ کنید. حتی می‌توانید این کار را با ویرایش بازه‌های زمانی پیشنهادی سامانه انجام دهید. بهتر است کار را با تایپ نام ماه و سال درخواستی آغاز کنید.

 

5.2. فیلتر بر اساس کد شعبه:

     بدین منظور در بخش جستجو کد شعبه را وارد کنید و پیشنهاد کد شعبه: .... را انتخاب کنید.

 

5.3. فیلتر بر اساس مبلغ:

     بدین منظور ابتدا مبلغ مورد نظر را در محل جستجو وارد نمایید. سپس از بین پیشنهادات هوشمند، مورد مناسب را انتخاب کنید.

 

5.4. فیلتر بر اساس شماره پیگیری:

     بدین منظور ابتدا شماره پیگیری مورد نظر را در محل جستجو وارد نمایید. سپس از بین پیشنهادات هوشمند، مورد مناسب را انتخاب کنید.

 

5.5. فیلتر ترکیبی:

     فرض کنید در جستجوی یک تراکنش واریزی در اواسط اردیبهشت 1394 هستیم که شماره پیگیری، کد شعبه و مبلغ آن را میدانیم. ابتدا به ترتیبی که در مثال فوق عنوان شد، بازه زمانی را وارد کنید. سپس شماره پیگیری مورد نظر را تایپ کرده و از میان پیشنهادات هوشمند سیستم، عبارت «شماره پیگیری: .....» را انتخاب کنید. در ادامه، کد شعبه مورد نظر را تایپ کرده و عبارت «کد شعبه:....» را به فیلترها اضافه کنید. سپس مبلغ تراکنش را درج کرده و عبارت «در محدوده‌....» را انتخاب نمایید. در نهایت با زدن کلید enter یا کلیک موس، صورتحساب فیلتر شده به شما نمایش داده می‌شود. می‌توانید از هر ترکیبی از این فیلترها به صورت دلخواه استفاده کنید یا اینکه بعد از انتخاب فیلترها با انتخاب علامت ضربدر کنار هر فیلتر، آن مورد را از لیست فیلترها حذف نمایید.

 

6.     با کلیک بر روی فلش کنار کلمه «روز» در سمت چپ صفحه،  می‌توانید لیست تراکنش‌های حساب خود را بر اساس تاریخ (روز) (جدیدتر/ قدیمی‌تر) مرتب نمایید.

7.     با استفاده از شکلک «بام » می‌توانید طبقه‌بندی‌های تعلق گرفته به تراکنش‌ها را مشاهده نمایید.

8.     در بخش جزییات می‌توانید جزییات بیشتری از قبیل کد کاربر، کد شعبه، شماره پیگیری و ... مربوط به تراکنش مورد نظر را مشاهده نمایید. شما می‌توانید برای هر تراکنش طبقه‌بندی در نظر بگیرید. به همین منظور پس از کلیک بر روی تراکنش مورد نظر، به قسمت طبقه‌بندی بروید.  منتظر ادامه مطلب در پست بعدی باشید.


 

نوع مطلب : اطلاعات بانکی و آموزش خدمات نوین بانک، 
برچسب ها : بانکداری بام، بانک ملی، بانکداری اینترنتی، خدمات سامانه بام،
لینک های مرتبط :


ساعت
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات