گاه نگارهای بانوی بانکی tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com 2020-06-01T03:45:17+01:00 mihanblog.com عید سعید فطر مبارک 2016-07-06T12:24:15+01:00 2016-07-06T12:24:15+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/252 مریم امینی پور عید سعید فطر بر همه مسلمانان جهان مبارک باد. عید سعید فطر


بر همه مسلمانان جهان مبارک باد.


]]>
خدمات ارائه شده در سامانه بانکداری بام (3) 2016-07-04T07:12:56+01:00 2016-07-04T07:12:56+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/251 مریم امینی پور   ادامه از پست تاریخ 26 خرداد 95 صورتحساب روز جاری:      با انتخاب شماره حساب مورد نظر، می‌توانید لیست تراکنش‌های روز جاری شامل تاریخ، مبلغ و کانال انجام تراکنش (اعم از دستگاه خودپرداز، دستگاه کارت‌خوان و ...) را مشاهده نمایید.      با استفاده از بخش جستجو نیز می‌توانید تراکنش مورد نظر خود را در روز جاری با وارد کردن مبلغ یا شماره پیگیری جستجو نمایید.   کارت به کارت:      در این قسمت می‌توانید تا سقف 00
  ادامه از پست تاریخ 26 خرداد 95

  • صورتحساب روز جاری:

     با انتخاب شماره حساب مورد نظر، می‌توانید لیست تراکنش‌های روز جاری شامل تاریخ، مبلغ و کانال انجام تراکنش (اعم از دستگاه خودپرداز، دستگاه کارت‌خوان و ...) را مشاهده نمایید.

     با استفاده از بخش جستجو نیز می‌توانید تراکنش مورد نظر خود را در روز جاری با وارد کردن مبلغ یا شماره پیگیری جستجو نمایید.

 

  • کارت به کارت:

     در این قسمت می‌توانید تا سقف 000ر000ر500 ریال به کارتهای بانک ملی و تا سقف 000ر000ر30 ریال به کارتهای سایر بانکها (عضو شبکه شتاب) انتقال وجه انجام دهید. چنانچه گزینه «ذخیره در دفترچه تماس» را تیک زده باشید، اطلاعات هر کارتی که به آن انتقال وجه انجام می‌دهید، در دفترچه تماستان ذخیره می‌شود و در انتقالهای بعدی می‌توانید از لیست دفترچه تماس کارت مقصد را انتخاب نمایید.

مراحل کارت به کارت به شرح زیر می‌باشد:

1.     ابتدا یکی از شماره کارتها را از لیست کارتهای خود انتخاب کرده و کد cvv2، رمز دوم و تاریخ انقضای کارت را تایپ کنید. سپس شماره کارت مقصد و مبلغ انتقال وجه را درج نموده و دگمه «ادامه» را کلیک نمایید.

2.     در مرحله بعد، اطلاعاتی از قبیل نام صاحب کارت مقصد، شماره کارت مقصد و مبلغ انتقال وجه نمایش داده می‌شود. در صورت تایید اطلاعات، دگمه «تایید» را کلیک نمایید.

3.     در مرحله آخر و پس از تایید شما، در صورت موفقیت‌آمیز بودن عملیات انتقال وجه، صفحه نهایی حاوی اطلاعات انتقال گیرنده شامل نام و نام خانوادگی، شماره کارت مقصد، مبلغ انتقال وجه، تاریخ انتقال وجه و شماره پیگیری نمایش داده می‌شود.

 

  ادامه مطلب در پست های بعد]]>
نرخ جدید سود سپرده های بانکی 2016-06-21T06:50:23+01:00 2016-06-21T06:50:23+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/250 مریم امینی پور نرخ سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلندمدت کلیه بانکها از تاریخ اول تیر ماه سال جاری به شرح زیر تغییر یافت:  نوع سپرده سرمایه گذاری      نرخ سود علی الحساب کوتاه مدت عادی 10 % کوتاه مدت ویژه سه ماهه 12 % کوتاه مدت ویژه شش ماهه 13 % کوتاه مدت ویژه نه ماهه 14 % بلندمدت یکساله نرخ سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلندمدت کلیه بانکها از تاریخ اول تیر ماه سال جاری به شرح زیر تغییر یافت:

 

نوع سپرده سرمایه گذاری

 

   نرخ سود علی الحساب

کوتاه مدت عادی

10 %

کوتاه مدت ویژه سه ماهه

12 %

کوتاه مدت ویژه شش ماهه

13 %

کوتاه مدت ویژه نه ماهه

14 %

بلندمدت یکساله

15 %


]]>
خدمات ارائه شده در سامانه بانکداری بام (2) 2016-06-15T08:30:17+01:00 2016-06-15T08:30:17+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/249 مریم امینی پور ادامه پست قبلی: انتقال پول: جهت انتقال پول مراحل زیر را انجام دهید: 1.     ابتدا شماره حساب مبدا را انتخاب نمائید. 2.     سپس مبلغ انتقال را وارد نمائید. 3.     نام دریافت کننده پول را تایپ و یا از لیست مخاطبین انتخاب نمائید. 4.     شماره حساب بانک ملی و یا شبا مقصد را وارد نمائید. نوع انتقال اعم از داخلی، پایا و ساتنا با توجه به مبلغ واردشده و شماره مقصد، به‌صورت خودکار مشخص می‌گردد.

ادامه پست قبلی:


  • انتقال پول:

جهت انتقال پول مراحل زیر را انجام دهید:

1.     ابتدا شماره حساب مبدا را انتخاب نمائید.

2.     سپس مبلغ انتقال را وارد نمائید.

3.     نام دریافت کننده پول را تایپ و یا از لیست مخاطبین انتخاب نمائید.

4.     شماره حساب بانک ملی و یا شبا مقصد را وارد نمائید. نوع انتقال اعم از داخلی، پایا و ساتنا با توجه به مبلغ واردشده و شماره مقصد، به‌صورت خودکار مشخص می‌گردد. ضمناً محدودیتهای انتقال پول بر اساس قوانین بانک ملی و بانک مرکزی محاسبه می‌گردد. در صورتیکه نام دریافت‌کننده پول را از لیست مخاطبین انتخاب کرده باشید، این فیلد به صورت اتوماتیک مقداردهی می‌شود.

5.     در صورت تمایل، شناسه ارجاع و توضیحات را نیز درج نمائید.

6.     با انتخاب دگمه «ثبت درخواست»، درخواست شما ثبت و منتظر تائید می‌شود.

7.     در صورت انتخاب دگمه «انصراف»، برنامک انتقال پول بسته خواهد شد و شما به صفحه اصلی بازگردانده می‌شوید.

8.     در صورت انتخاب گزینه «پاک کردن»، مقادیر تایپ شده پاک می‌شوند و شما می‌توانید مجدداً اطلاعات جدید را درج نمائید.

9.     اگر گزینه «ذخیره در دفترچه تماس» را تیک زده باشید، اطلاعات هر شماره حسابی که به آن انتقال وجه انجام می‌دهید، در دفترچه تماستان ذخیره می شود و در انتقالهای بعدی به صورت پیش‌فرض نمایش داده می‌شود. در صورت عدم تمایل به ذخیره شماره حساب، تیک جلوی عبارت «ذخیره در دفترچه تماس» را بردارید.

 

  • تایید انتقال پول:

     در این قسمت، به‌منظور تکمیل فرآیند انتقال پول، دکمه تائید را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید در صورتیکه با توجه به نوع و مبلغ تراکنش، به شناسه تائید پیامکی نیاز باشد، یک پنجره نمایش داده می‌شود که می‌باید شناسه‌ دریافت شده از طریق تلفن همراه خود را در کادر آن تایپ و تائید نمائید. در غیر این صورت، پس از انتخاب دکمه تائید انتقال پول انجام خواهد شد. ضمناً با انتخاب دگمه حذف، درخواست شما از این لیست حذف می‌گردد.

 

  • تاریخچه انتقال:

     در این قسمت، شما فهرستی از انتقال پولهایی که از سامانه بام انجام داده‌اید (اعم از شماره حساب مبدا، شماره حساب مقصد، نام صاحب حساب مقصد، مبلغ انتقال یافته) را مشاهده خواهید نمود. جهت مشاهده جزئیات بیشتر اعم از نوع تراکنش، نام بانک مقصد، وضعیت تراکنش، تاریخ ثبت درخواست، تاریخ تایید درخواست و غیره بر روی شکلک « » کلیک نمایید.  ادامه مطلب در پست بعد


]]>
خدمات ارائه شده در سامانه بانکداری بام (1) 2016-06-14T09:51:40+01:00 2016-06-14T09:51:40+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/248 مریم امینی پور خدماتی که در سامانه بانکداری اینترنتی بام ارائه شده است به شرح زیر می‌باشد: حسابها: در این قسمت، شماره حسابها و مانده حساب (شامل کلیه حسابهای جاری – قرض‌الحسنه پس‌انداز – کوتاه‌مدت – بلندمدت) نمایش داده می‌شود. ضمناً بر روی هر حسابی کلیک کنید، در سمت چپ صفحه جدولی باز می‌شود که شامل امکانات زیر می‌باشد: 1.     در قسمت بالای جدول در نوار آبی رنگ می‌توانید شماره حساب و مبلغ موجودی آن را مشاهده نمایید. با کلیک روی این قسمت، امکان انتخاب شماره حساب مورد نظر

خدماتی که در سامانه بانکداری اینترنتی بام ارائه شده است به شرح زیر می‌باشد:


  • حسابها:

در این قسمت، شماره حسابها و مانده حساب (شامل کلیه حسابهای جاری – قرض‌الحسنه پس‌انداز – کوتاه‌مدت – بلندمدت) نمایش داده می‌شود. ضمناً بر روی هر حسابی کلیک کنید، در سمت چپ صفحه جدولی باز می‌شود که شامل امکانات زیر می‌باشد:

1.     در قسمت بالای جدول در نوار آبی رنگ می‌توانید شماره حساب و مبلغ موجودی آن را مشاهده نمایید. با کلیک روی این قسمت، امکان انتخاب شماره حساب مورد نظر از بین لیست شماره حساب‌های شما، جهت مشاهده صورتحساب وجود دارد.

2.     در متن جدول، لیست تراکنش‌های مربوط به حساب مورد نظر را مشاهده می‌کنید. تاریخ تراکنش، مبلغ تراکنش و شماره پیگیری نیز در این لیست قابل رویت هستند.

3.     به منظور مشاهده جزئیات بیشتر مربوط به تراکنش مورد نظر از قبیل کد کاربر، کد شعبه، شماره حساب مقصد و ... می‌توانید بر روی شکلک «  ̌  » در سمت چپ هر تراکنش کلیک نمایید. 

4.     شما می‌توانید برای هر تراکنش یک طبقه‌بندی در نظر بگیرید. به همین منظور پس از کلیک بر روی تراکنش مورد نظر، به قسمت طبقه‌بندی بروید.

5.     به منظور فیلتر بر اساس نوع تراکنش با کلیک روی شکلک « بام »  یکی از گزینه‌های واریز/ برداشت/همه را انتخاب کنید. شما می‌توانید در بین تراکنش‌های حساب خود براساس معیارهای مختلفی به شرح زیر فیلتر کنید:

 

5.1. فیلتر بر اساس بازه زمانی:  

     معمولاً بازه زمانی تراکنش پرکاربردترین فیلتر جستجو است. در بخش جستجوی هوشمند، بازه زمانی مورد نظر را تایپ کنید. حتی می‌توانید این کار را با ویرایش بازه‌های زمانی پیشنهادی سامانه انجام دهید. بهتر است کار را با تایپ نام ماه و سال درخواستی آغاز کنید.

 

5.2. فیلتر بر اساس کد شعبه:

     بدین منظور در بخش جستجو کد شعبه را وارد کنید و پیشنهاد کد شعبه: .... را انتخاب کنید.

 

5.3. فیلتر بر اساس مبلغ:

     بدین منظور ابتدا مبلغ مورد نظر را در محل جستجو وارد نمایید. سپس از بین پیشنهادات هوشمند، مورد مناسب را انتخاب کنید.

 

5.4. فیلتر بر اساس شماره پیگیری:

     بدین منظور ابتدا شماره پیگیری مورد نظر را در محل جستجو وارد نمایید. سپس از بین پیشنهادات هوشمند، مورد مناسب را انتخاب کنید.

 

5.5. فیلتر ترکیبی:

     فرض کنید در جستجوی یک تراکنش واریزی در اواسط اردیبهشت 1394 هستیم که شماره پیگیری، کد شعبه و مبلغ آن را میدانیم. ابتدا به ترتیبی که در مثال فوق عنوان شد، بازه زمانی را وارد کنید. سپس شماره پیگیری مورد نظر را تایپ کرده و از میان پیشنهادات هوشمند سیستم، عبارت «شماره پیگیری: .....» را انتخاب کنید. در ادامه، کد شعبه مورد نظر را تایپ کرده و عبارت «کد شعبه:....» را به فیلترها اضافه کنید. سپس مبلغ تراکنش را درج کرده و عبارت «در محدوده‌....» را انتخاب نمایید. در نهایت با زدن کلید enter یا کلیک موس، صورتحساب فیلتر شده به شما نمایش داده می‌شود. می‌توانید از هر ترکیبی از این فیلترها به صورت دلخواه استفاده کنید یا اینکه بعد از انتخاب فیلترها با انتخاب علامت ضربدر کنار هر فیلتر، آن مورد را از لیست فیلترها حذف نمایید.

 

6.     با کلیک بر روی فلش کنار کلمه «روز» در سمت چپ صفحه،  می‌توانید لیست تراکنش‌های حساب خود را بر اساس تاریخ (روز) (جدیدتر/ قدیمی‌تر) مرتب نمایید.

7.     با استفاده از شکلک «بام » می‌توانید طبقه‌بندی‌های تعلق گرفته به تراکنش‌ها را مشاهده نمایید.

8.     در بخش جزییات می‌توانید جزییات بیشتری از قبیل کد کاربر، کد شعبه، شماره پیگیری و ... مربوط به تراکنش مورد نظر را مشاهده نمایید. شما می‌توانید برای هر تراکنش طبقه‌بندی در نظر بگیرید. به همین منظور پس از کلیک بر روی تراکنش مورد نظر، به قسمت طبقه‌بندی بروید.  منتظر ادامه مطلب در پست بعدی باشید.


 

]]>
تبریک به مناسبت حلول ماه رمضان 1437 هجری قمری 2016-06-07T09:02:12+01:00 2016-06-07T09:02:12+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/247 مریم امینی پور حلول ماه پرفیض و برکت رمضان بر همه مسلمانان مبارک باد. طاعات و عباداتتان مقبول درگاه الهی باد.«التماس دعا»
حلول ماه پرفیض و برکت رمضان

بر همه مسلمانان مبارک باد.ماه مبارک رمضان


طاعات و عباداتتان مقبول درگاه الهی باد.

«التماس دعا»

]]>
مراسم معارفه مدیرعامل جدید بانک ملی ایران 2016-06-07T08:27:58+01:00 2016-06-07T08:27:58+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/245 مریم امینی پور      روز گذشته در سالن همایش حافظ بانک ملی ایران که در محوطه ادارات مرکزی این بانک قرار دارد، مراسم تودیع مدیرعامل سابق بانک ملی، جناب آقای دکتر عبدالناصر همتی و مراسم معارفه مدیرعامل جدید بانک ملی، جناب آقای محمدرضا حسین زاده برگزار شد.     در این مراسم دکتر طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارائی و جمعی از مسئولان اقتصادی و بانکی کشور و مدیران ارشد بانک ملی حضور داشتند.      در انتهای این مراسم پس از سخنرانیهای دکتر طیب نیا، آقای      روز گذشته در سالن همایش حافظ بانک ملی ایران که در محوطه ادارات مرکزی این بانک قرار دارد، مراسم تودیع مدیرعامل سابق بانک ملی، جناب آقای دکتر عبدالناصر همتی و مراسم معارفه مدیرعامل جدید بانک ملی، جناب آقای محمدرضا حسین زاده برگزار شد.


معارفه مدیرعامل جدید بانک ملی

     در این مراسم دکتر طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارائی و جمعی از مسئولان اقتصادی و بانکی کشور و مدیران ارشد بانک ملی حضور داشتند.

     در انتهای این مراسم پس از سخنرانیهای دکتر طیب نیا، آقای حسین زاده و دکتر همتی، حکم مدیریت عاملی بانک ملی ایران توسط دکتر طیب نیا به آقای حسین زاده اعطا گردید.

     بار دیگر انتصاب آقای حسین زاده را به این پست خطیر و مهم تبریک گفته و موفقیت ایشان را در همه امور به ویژه در سمت مدیریت عاملی بانک ملی از خداوند منان آرزومندم.


جهت کسب اطلاعات بیشتر از مراسم فوق اینجا را کلیک کنید.

]]>
درباره سامانه بانکداری بام بیشتر بدانیم(10) 2016-06-06T10:36:27+01:00 2016-06-06T10:36:27+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/244 مریم امینی پور دوستان گرامی: همانطور که در پست «درباره سامانه بانکداری بام بیشتر بدانیم(2)» گفته بودم، در این پست مراحل عضویت در سامانه بام را به صورت مفصل و با تصویر شرح می دهم. امیدوارم مفید واقع شود.   مراحل ثبت نام و عضویت در سامانه بانکداری بام : مرحله 1) از آنجا که مراحل امنیتی و کنترل سامانه بانکداری اینترنتی بام بانک ملی از طریق ارسال پیامک به شماره همراه اعلام شده از سوی مشتری انجام می‌گیرد، لذا تنها مشتریانی که در سامانه‌ ارسال پیام کوتاه بانک ملی(ساپتا) عضویت

دوستان گرامی: همانطور که در پست «درباره سامانه بانکداری بام بیشتر بدانیم(2)» گفته بودم، در این پست مراحل عضویت در سامانه بام را به صورت مفصل و با تصویر شرح می دهم. امیدوارم مفید واقع شود.


   مراحل ثبت نام و عضویت در سامانه بانکداری بام :

مرحله 1) از آنجا که مراحل امنیتی و کنترل سامانه بانکداری اینترنتی بام بانک ملی از طریق ارسال پیامک به شماره همراه اعلام شده از سوی مشتری انجام می‌گیرد، لذا تنها مشتریانی که در سامانه‌ ارسال پیام کوتاه بانک ملی(ساپتا) عضویت دارند و اطلاعات آن‌ها در بانک ملی مورد تایید ثبت احوال می‌باشد می‌توانند بدون مراجعه به شعبه عضویت خود را در سامانه مذکور ثبت و فعال و از خدمات آن استفاده نمایند. اما مشتریانی که عضو سامانه‌ ساپتا نمی‌باشند یا قبلاً عضو بوده‌اند، ولی از آن انصراف داده‌اند و یا اطلاعات آنها در بانک ملی مورد تایید ثبت احوال نیست، ابتدا باید ضمن مراجعه به یکی از شعب بانک ملی نسبت به تایید اطلاعات خود و ثبت شماره تلفن همراه در سامانه‌ پیام کوتاه بانک ملی (ساپتا) اقدام نموده و سپس مراحل ثبت‌نام اینترنتی در سامانه بانکداری اینترنتی بام را تکمیل نمایند.

مرحله 2) به سامانه بانکداری اینترنتی بام به آدرس اینترنتی https://my.bmi.ir/portalserver/index  مراجعه نمایید. صفحه‌ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد:


سامانه بام 1

مرحله 3) مطابق تصویر زیر کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و دگمه «شروع ثبت نام» را کلیک کنید تا یک شناسه فعال سازی‌ به شماره‌ تلفن همراه شما ارسال ‌شود.

سامانه بام 2

مرحله 4) شناسه دریافتی از طریق پیامک و همچنین تاریخ تولد خود را وارد کنید. سپس دگمه «ثبت رمز فعالسازی» را کلیک کنید.


سامانه بام 3
]]>
درباره سامانه بانکداری بام بیشتر بدانیم(9) 2016-05-31T11:52:44+01:00 2016-05-31T11:52:44+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/242 مریم امینی پور شناسه تایید پیامکی      درخصوص «سقف روزانه با تایید پیامکی» درخواست‌های انتقال پول که مبالغ آنها در بازه تعیین‌شده در این ستون قرار گیرد، کاربران جهت انجام عملیات، نیاز به وارد کردن شناسه تایید پیامکی تراکنش دارند. این شناسه، یک عدد 5 رقمی است که پس از ثبت این نوع درخواستها، به صورت پیامک به تلفن همراه ایشان، ارسال می‌گردد.


شناسه تایید پیامکی

     درخصوص «سقف روزانه با تایید پیامکی» درخواست‌های انتقال پول که مبالغ آنها در بازه تعیین‌شده در این ستون قرار گیرد، کاربران جهت انجام عملیات، نیاز به وارد کردن شناسه تایید پیامکی تراکنش دارند. این شناسه، یک عدد 5 رقمی است که پس از ثبت این نوع درخواستها، به صورت پیامک به تلفن همراه ایشان، ارسال می‌گردد.

]]>
درباره سامانه بانکداری بام بیشتر بدانیم(8) 2016-05-31T11:50:59+01:00 2016-05-31T11:50:59+01:00 tag:http://bankdarinovin.mihanblog.com/post/241 مریم امینی پور سیکل‌های واریزی درخواست انتقال پول پایا در سامانه بام    زمان ثبت انتقال پول زمان واریز به حساب مقصد از تا از تا 5:25 8:55 9:45 10:45 8:55 10:55 12:00 13:00 10:55 12:55 14:00 15:00 12:55 14:55 16:00 سیکل‌های واریزی درخواست انتقال پول پایا در سامانه بام

  

زمان ثبت

انتقال پول

زمان واریز به

حساب مقصد

از

تا

از

تا

5:25

8:55

9:45

10:45

8:55

10:55

12:00

13:00

10:55

12:55

14:00

15:00

12:55

14:55

16:00

17:00

14:55

17:25

18:30

19:30

17:25

19:25

20:30

22:00

19:25

5:25

6:30

8:00

 

     جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

]]>